Najczęściej zadawane pytania

Wejście na teren Hali Torwar jest od ulicy Łazienkowskiej.

Na teren festiwalu można dojechać komunikacją miejską:
Przystanki TORWAR, autobusy: 138, 141, 143, 151, 171, 182, 185, 188, N25
Przystanki Legia-Stadion, autobusy 107, 141, 159, 185, 187, N33, N83

Na teren Festiwalu można również dojechać samochodem. Przy hali znajduje się duży, niestrzeżony bezpłatny parking. Wjazd od ulicy Łazienkowskiej.

Mapa

Bilety na SB FFestival vol. 4 są sprzedawane w 3 pulach:

I pula:

  • Płyta - 80 zł
  • Trybuna - 60 zł
  • VIP - 150 zł

II pula:

  • Płyta - 90 zł
  • Trybuna - 70 zł
  • VIP - 200 zł

III pula:

  • Płyta - 100 zł
  • Trybuna - 80 zł
  • VIP - 250 zł

Na teren festiwalu mogą wejść osoby posiadające dokument potwierdzający tożsamość oraz ważny bilet. Osoby niepełnoletnie mogą wejść posiadając ważną zgodę rodzica/opiekuna prawnego. Osoby poniżej 16 r.ż. mogą wejść na teren festiwalu z opiekunem prawnym lub osobą upoważnioną do sprawowania opieki przez rodzica/opiekuna prawnego.

Tak, koniecznie. Każdy uczestnik festiwalu powinien mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek i tożsamość.

Tak. Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostają, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Na terenie festiwalu nie ma dostępnego depozytu.

Na terenie SB FFestivalu będzie dostępna strefa gastronomiczna, na której będzie możliwość kupienia czegoś do jedzenia lub picia.

Tak, na terenie SB FFestivalu, przez cały czas trwania imprezy będzie można zakupić specjalny festiwalowy merch jak i również produkty z najnowszej kolekcji SBM Esthetic.

Teren festiwalu będzie otwarty dla jego uczestników już od godziny 12:00. By uniknąć kolejek, zapraszamy wszystkich uczestników o tej porze. Na miejscu stanie SBM Space, z wieloma atrakcjami. Będzie również możliwość kupienia czegoś do jedzenia, naładowania telefonu i wzięcia udziału w warsztatach. O wszystkich atrakcjach można przeczytać w zakładce Program.

Hala Torwar jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Prosimy na miejscu zgłosić się do najbliższej służby ochrony lub informacji, pomożemy znaleźć jak i udać się w odpowiednie miejsce na czas całego festiwalu.

Na teren festiwalu nie można wnosić napojów, jedzenia, alkoholu i środków odurzających. Obowiązuje zakaz wnoszenia podłużnych parasoli, deskerolek, hulajnóg, ostrych narzędzi, niebezpiecznych przedmiotów, petard, rac, gazu pieprzowego. Zakaz wnoszenia obejmuje również wnoszenie zamkniętych paczek, dużych pakunków. Osoby nie posiadające akredytacji wydanej przez organizatora festiwalu nie mogą wnosić na teren festiwalu sprzętu rejestrującego audio-video, w tym dronów, aparatów fotograficznych typu lustrzanka.

Płatność kartą będzie możliwa na stoisku SBM Esthetic. Nie możemy jednak zagwarantować możliwości płatności kartą w strefie gastro. Radzimy zaopatrzyć się w gotówkę.

Tak, na teren festiwalu można wnieść niewielkiego power banka. Na terenie festiwalu będzie również możliwość naładowania telefonu bez posiadania własnej ładowarki.

Na terenie hali będzie można skorzystać z szatni płatnej 2 zł.

Tak, na terenie festiwalu można robić zdjęcia telefonem komórkowym lub amatroskimi aparatami fotograficznymi, jak również aparatami typu instax i polaroid.

W przypadku niebezpiecznych sytuacji prosimy poinformować najbliższą służbę ochrony lub informacji.


SB FFESTIVAL VOL. 4

Piątek 31.01.2020 17:00
COS Torwar
Warszawa, Łazienkowska 6A