O SB FFestivalu

Foto

SB FFestival to flagowa impreza organizowana przez SBM Label i SOLD OUT Agencję, której początki sięgają jeszcze czasów SB Maffija Label.

Pierwsza edycja odbyła się 9 grudnia 2016 roku w warszawskiej Iskrze i była ukoronowaniem pierwszego, niezwykle udanego roku działania wytwórni. Oprócz reprezentantów SB Maffiji, na deskach wyprzedanego klubu zagrali także zaprzyjaźnieni artyści i goście specjalni. Przerodziło się to w tradycję, która trwa do dziś.

Kolejna edycja FFestivalu zagościła w dwukrotnie większej od Iskry Stodole, którą bez problemu udało się wyprzedać. Koncert był jednocześnie inauguracją ogólnopolskiej trasy koncertowej “SB Maffija Tour”. Gościnnie wystąpili na nim wschodzące gwiazdy polskiego rapu: ReTo, Wac Toja i Szpaku, a także weteran sceny, Tede.

Również trzecia edycja odbyła się w Stodole i wyprzedała się na długo przed dniem koncertu. Tym razem wydarzenie poprzedziło SBM Space - przestrzeń stworzona specjalnie dla fanów SBM Label i uczestników FFestivalu, w której mogli spędzić czas przed imprezą, zintegrować się i skorzystać z różnych atrakcji. Oprócz rapowych gości, Adiego Nowaka, Sariusa i Żabsona, ramię w ramię z artystami labelu wystąpił Golec uOrkiestra, słynny polski zespół pop-folkowy.

SB FFestival vol. 4 odbędzie się 31 stycznia na warszawskim Torwarze, kultowym miejscu na mapie polskiej muzyki rozrywkowej. Gośćmi specjalnymi imprezy będą Major SPZ, Szpaku oraz Deys. Bramy tegorocznej edycji zostaną otwarte już o 12:00, a na uczestników ponownie będzie czekać SBM Space bogata w liczne atrakcje.


SB FFESTIVAL VOL. 4

Piątek 31.01.2020 17:00
COS Torwar
Warszawa, Łazienkowska 6A