SBM SPACE

SBM Space

Po raz kolejny tworzymy dla was przestrzeń, w której będziecie mogli spędzić czas przed najważniejszymi wydarzeniami tego dnia - wieczornymi koncertami - ale także w ich trakcie! SBM Space to miejsce, gdzie każdy fan i słuchacz znajdzie coś dla siebie. Otwieramy drzwi punktualnie o 12-tej, więc jeżeli przyjeżdżacie do Warszawy z daleka, nie musicie martwić się o to jak spędzicie czas do rozpoczęcia FFestivalu. Strefa będzie dostępna także przez cały czas trwania imprezy. Będziecie mogli, dosłownie i w przenośni, naładować w niej baterie, spotkać artystów i ludzi związanych z SBM oraz zaopatrzyć się w płyty i ubrania. Oprócz tego przygotowaliśmy dla was sporo atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco.
UWAGA! Wstęp na SBM Space będą miały WYŁĄCZNIE osoby posiadające bilety na SB FFestival vol. 4.

ATRAKCJE

W 2020 dołącze do SBM

SBM Starter

Cofnijmy się do czasów, gdy na fanpejdżu SB Maffija pojawiały się posty o treści: “X w SB Maffija?” lub przewrotnie “SB Maffija w X?”. Wtedy prawie każdy podziemny raper wysyłał swoją demówkę licząc na przychylność rapera Solar/Białas i gościnne pojawienie się na kanale. Czasy się zmieniają, jak nawijał Jajo, ale niektóre rzeczy pozostają takie same. Odkąd wznowiliśmy akcję SBM Starter spłynęły do nas tysiące demówek, lecz przekopanie się przez ich ogrom zajmuje sporo czasu i nie jest do końca miarodajne. Dlatego postanowiliśmy przenieść akcję na wyższy poziom i przeprowadzić selekcję w rzeczywistości!

Młodzi muzycy, stworzyliśmy dla was studio nagraniowe, które zainstalujemy na Torwarze podczas SB FFestival vol. 4! Z pomocą realizatora będziecie mogli położyć swoje zwrotki na bicie przygotowanym specjalnie na tę okazję przez Lanka! Studio będzie dostępne przez cały czas trwania imprezy, czyli od 12:00 do 24:00.
Mało tego! Wasze zwrotki będzie rejestrować nie tylko mikrofon, ale również kamera. Z najlepszych zwrotek złożymy jeden kawałek, który wleci na kanał SBM Starter. Kto wie, może znajdziemy wśród was prawdziwy diament?

Warunkiem wzięcia udziału w akcji “W 2020 dołączę do SBM!” jest posiadanie ważnego biletu na SB FFestival vol. 4.
Każdy uczestnik akcji musi wypełnić zgodę na wykorzystanie wizerunku, którą możecie pobrać stąd.

Strefa warsztatów

SBM Starter

W tym roku w SBM Space czeka na was sporo atrakcji! Jedną z nich jest strefa warsztatów, gdzie usłyszycie 4 panele:

- O tym, jak nagrać dobry kawałek:
Współpracują z czołowymi polskimi raperami, są odpowiedzialni za brzmienie najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.
DJ Johny, Yah00 i Lazy the Loser opowiedzą wam jak przygotować się do wizyty w studiu, żeby nie zmarnować w nim czasu i pieniędzy, a także jakie są sposoby na ćwiczenie nawijki, tworzenie melodii i co jest kluczem do powstania dobrego kawałka. Chętnie podzielą się z wami swoim doświadczeniem, oczywiście w strefie warsztatów na SBM Space!

- O tym, jak dobrze promować swoją twórczość:
Nagrałeś kawałek, ale nie wiesz co dalej z nim zrobić? A może udało ci się już zebrać trochę materiału i zastanawiasz się nad wysłaniem demówki?
Szyman z SBM Label zdradzi wam skuteczne sposoby na promowanie swojej twórczości, zaczynając od wyboru ksywki, opowie na co zwracają uwagę skauci wytwórni muzycznych i co zrobić, by ich do siebie nie zrazić.
Tego wszystkiego dowiecie się oczywiście w strefie warsztatów w SBM Space!

- O tym, jak zacząć grać koncerty:
Mają na koncie naprawdę dużą liczbę zrealizowanych koncertów oraz trzy festiwale, a na czwartym z kolei spotkamy się już za 2 tygodnie. SOLD OUT Agencja organizuje trasy koncertowe artystów SBM Label, ale w ich portfolio znajdziecie także inne wydarzenia.
Magda Dubrawska i Klaudia Żułcińska opowiedzą wam o produkcji i organizacji koncertów, współpracy z czołowymi polskimi raperami - ich pomysłach i wymaganiach; trudnościach w organizacji wydarzeń i o tym jak zacząć grać dobre koncerty oraz czy warto być supportem większego artysty.
Zapraszamy! ✌🏻

- O tym, jaka jest rola aktywistów w polskim rapie.

Zapraszamy wszystkich początkujących twórców, jak i tych bardziej zaawansowanych, do udziału w naszych warsztatach.

Strefa gamingowa

SBM Starter

W SBM Space znajdzie się także strefa gamingowa, którą przygotowaliśmy wspólnie z Illuminar Gaming! 🎮
Na terenie strefy staną profesjonalne stanowiska, a wy będziecie mogli zmierzyć się w rozgrywkach Fortnite i League of Legends.
SB FFESTIVAL VOL. 4

Piątek 31.01.2020 17:00
COS Torwar
Warszawa, Łazienkowska 6A